MTÜ Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Uuselu talu, Matsalu küla, 90230, Lihula, Läänemaa
Reg-kood 80267160, gsm +37255674748, janar.sober@mail.ee

Ettevõtja või kodanik, kui Sa soovid toetada noorte sporti, siin on Sul selleks võimalus. Käesoleval lehel on Sul võimalus tutvuda meie tegemistega.
Meie rekvisiidid:
Raskejõustikuklubi Leola IBAN SEB: EE391010220103586013 IBAN Swedbank: EE092200221040971428
Selgituseks "annetus noortespordi toetuseks". RJK Leola kuulub tulumaksusoodustuse nimekirja.

kolmapäev, 15. detsember 2010

Läänemaa MV ja Raplamaa MV tulemused

 

Raplamaa MV tulemused




2000.a.sünd ja nooremad

1996-1999.a.sündinud
28 kg

 39 kg
1. RAINER  KLEINOD Leola 1. DENIS  BOLUNOV Palusalu
2. STIVEN  TSÕNDUK Aberg 2. KRISTO  KALJUMAA Märjamaa
3. KAREL  TAMM Martna 3. ROBIN  UUS Martna
4. RAIMOND  UIBO Leo 4. WERNER-VEIKO KLEINOD Leola



5. MARKUS  KAPRAL Vändra
29 kg


1. RAIKO  UUS Martna

2. OLEG  TšABAN Aberg
48 kg
3. ARTUR  SNIKURSKI Dünamo 1. KERT  KANNELA Aberg
4. KEVIN  USPENSKI Dünamo 2. HANNES  VÄLIS V-Vigala


3. ALEKS  KOROLENKO Dunamao
32 kg


1. RAUL  NEEME Leola
52 kg
2. KEVIN  KIVISELG Leola 1. RICHARD-OTT  LEITHAM Plusalu
3. SANDER  ROOSILEHT Märjamaa 2. PRIIT  PIBERMAN Martna
4. ALEKSEI  BAžÕLEV Dünamo 3. RASMUS  VALDNA Nelson
5. ROBIN  USPENSKI
Dünamo
4. KABRIEL  PUSI Vändra




38 kg
63 kg
1. MARTIN  TIMBERG Leo 1. REIO  ALTMERI Martna
2. KARL-MIHKEL  SEITON Martna 2. RASMUS NIKKEL Leola
3. ANDREAS  LIITMÄE V-Vigala 3. GEORG  KOVZAROV Aberg
4. SANDER  PIHUS Leo
5. ROBIN PULBERG Leo 69 kg


1. SIIM  RAUDSEPP Dünamo

42 kg
2. RASMUS  SIINMAA Leo
1. SILVER  ROOSILEHT Märjamaa 3. KRISTO  Aberg
2. KARL-ARMIN  VÕSUR Dünamo

3. JÜRGEN  KÕLLO V-Vigala 85 kg

1. REIMO  MILVA Dünamo

65 kg
3. REVO  ROOSAAR Hammerlock
1. KRISTO  LINDER Dünamo
2. OLEG  BERGET Nelson


3. KARL ROBERT RUUBEL Märjamaa


3. MADIS  NAARITS Saaremaa RJK
5. AL-DER KLIMOVITš Palusalu


5. JANAR  KOPPEL Hammerlock

7. CARDO  JURS Leola



 
Läänemaa meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses 08.12.10 Haapsalus. Tulemused:
1995 a sündinud ja nooremad
Kehakaal –25kg
I Kaarel Tamm (Martna)
II Siim Urb (Lihula)
III Sander Sõber (Lihula)
III Robin Mõtt (Lihula)
V Nunes Fernandes Aleksander (Haapsalu)
Kehakaal –30kg
I Raiko Uus (Martna)
II Markus Sõber (Lihula)
III Rainer Kleinod (Lihula)
III Robin Uspenski (Haapsalu)
V Kevin Uspenski (Haapsalu)
VI Artur Snigurski (Haapsalu)
Kehakaal –35kg
I Karl-Mihkel Seiton (Martna)
II Reno Mark (Lihula)
III Kevin Kiviselg (Lihula)
      III Raul Neeme (Lihula)
V Roland Söötma (Lihula)
V Jaanis Soosaar (Martna)
VII Aleksei Bazõlev (Haapsalu)
VIII Nikita Vingradov (Haapsalu)
Kehakaal –40kg
I Robin Uus (Martna)
II Werner-Veiko Kleinod (Lihula)
III Marko Maisalu (Haapsalu)
IV Karl-Armin Võsur (Haapsalu)
Kehakaal –50kg
I Kevin Ojala (Haapsalu)
II Aleks Korolenko (Haapsalu)
III Markus Pastjan (Lihula)
Kehakaal –60kg
I Kristopher Aljaste (Haapsalu)
II Cardo Jurs (Lihula)
III Priit Piberman (Martna)
III Fred-Martin Mägi (Lihula)
V Karl Vinkel (Lihula)
Kehakaal –70kg
I Siim Raudsepp (Haapsalu)
II Reio Altmeri (Martna)
III Joonas Kaskmäe (Lihula)
III Kristo Linder (Haapsalu)
V Rasmus Nikkel (Lihula)
Kehakaal +70kg
I Reimo Milva (Haapsalu)
II Ragnar Rosing (Haapsalu)
Täiskasvanud
Kehakaal –70kg
      I Raigo Heinaste (Haapsalu)
Kehakaal +70kg
I Janar Sõber (Lihula)
II Joonas Jõesaar (Haapsalu)
III Rain Laursoo (Haapsalu)
Kokku võistles 42 maadlejat.
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar