MTÜ Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Uuselu talu, Matsalu küla, 90230, Lihula, Lääneranna vald, Pärnumaa
Reg-kood 80267160, gsm +37255674748, janar.sober@mail.ee

Ettevõtja või kodanik, kui Sa soovid toetada noorte sporti, siin on Sul selleks võimalus. Käesoleval lehel on Sul võimalus tutvuda meie tegemistega.
Meie rekvisiidid:
Raskejõustikuklubi Leola IBAN SEB: EE391010220103586013 IBAN Swedbank: EE092200221040971428
Selgituseks "annetus noortespordi toetuseks". RJK Leola kuulub tulumaksusoodustuse nimekirja.

laupäev, 5. märts 2011

23. K.Palusalu mälestusvõistlused Noortele

Vasakult:
Werner-Veiko Kleinod, Raul Neeme, Kevin Kiviselg, Rocco Mõtt, Rainer Kleinod, Reno Mark.


5. märtsil osalesime Tallinnas, TTÜ spordihoones, noortele mõeldud 23. K. Palusalu mälestusvõistlustel. Tegemist on suure maadluspeoga, külalisi oli Soomest, Lätist, Venemaalt, Leedust ja loomulikult Eesti paremik. Lihulat esindasime 6 noormaadlejaga, kes kõik õpivad Lihula gümnaasiumis. Kokku osales 151 noormaadlejat.

-29 kg kehakaalus oli võistlustules Rainer Kleinod, kes esimeses ringis läks kokku Väike-Maarja poisiga Markus-Julius Holmberg'iga, kelle sugulane osaleb meie treeningutel. Pingelise matši tulemusel pidime tunnistama vastase paremust ning jäime ootama Markus-Juliuse edasisi matše. Midagi head sealt ei tulnud ning Raineri tulemuseks jäi 9. koht 12-ne osaleja seas. Iga päev ei ole pühapäev.

-32 kg kehakaalus osalesid Rocco Mõtt, Reno Mark, Kevin Kiviselg ja Raul Neeme. Esimeses ringis läksid kokku kõik meie trenni poisid, vastavalt: Rocco ja  Raul; Reno ja Kevin. Esimese duelli võitis Raul, teise, väga pingelise, 3 perioodiliseks tüürinud matši võitis lõpuks, väikese üllatusega Kevin. Nüüd jäid Rocco ja Reno ootama Rauli ja Kevini edasist saatust. Raul võitis ka teises ringis ja jõudis 1/2 finaali ent seal kaotas ja pani Reno (8. koht) edasipääsule veto. Kevin kaotas teises ringis, mis sulges Rocco (10. koht) edasised võimalused. Lohutusringis suutis Kevin võita ning kolmanda ja viienda koha matšis läksid kokku kaks meie trenni poissi Raul ja Kevin. Seekord võitis Raul ning sai 15-ne osalejaga kehakaalus 3. koha, Kevinile jäi 5. koht. Rauli ja Kevini omavaheliste võistlusmatšide suhe on hetkel 2:1 Rauli kasuks. Mis seal salata, suhe treeningutel osalemise arvu ning võistlustulemuse vahel on võrdeline, mitte pöördvõrdeline - kes sai aru, see sai.

-42 kg kehakaalus esindas Lihulat Werner-Veiko Kleinod. Esimeses ringis näitas Werner ühele lätlasele, mis asendis üks lätlane olema peab ehk siis - selili. Teises ringis näidati Wernerile, mis asendis sa ise oled kui sa ei kuula, mis treener sulle ütleb ehk siis jälle - selili. Kolmandaks ringiks tegi Werner õnneks õiged järeldused ning lõpetas matši mitte selili. Tulemuseks 3. koht kaheksa osaleja seas, mis lõppkokkuvõttes ei olegi ju halb.

Klubide arvestuses saavutas RJK Leola 14 koha, kokku osales 22 klubi.

Auhinnad parimatele andis üle veteranmaadleja, kahekordne maailmameister August Englas. Võistlusi kokkuvõttev protokoll

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar