MTÜ Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Uuselu talu, Matsalu küla, 90230, Lihula, Lääneranna vald, Pärnumaa
Reg-kood 80267160, gsm +37255674748, janar.sober@mail.ee

Ettevõtja või kodanik, kui Sa soovid toetada noorte sporti, siin on Sul selleks võimalus. Käesoleval lehel on Sul võimalus tutvuda meie tegemistega.
Meie rekvisiidid:
Raskejõustikuklubi Leola IBAN SEB: EE391010220103586013 IBAN Swedbank: EE092200221040971428
Selgituseks "annetus noortespordi toetuseks". RJK Leola kuulub tulumaksusoodustuse nimekirja.

esmaspäev, 11. juuli 2011

Laagrielu

Päev nr 1

Sõitsime välja kell 11.00. kohale jõudsime 12.30, seadsime end tubadesse ja läksime sööma. Pakkisime lahti ja läksime ujuma. Kella 15.00-st mängisid väiksemad jalkat ja suurematega käisime jõusaalis, tegime kergema trenni, et homme päris pikali ei peaks olema. Suuremad poisid jooksid ringi ümber järve ning käisime veelkord ujumas. Ilm on soe ja vesi soojemgi, päikest on heasti. Õhtul tõmmud poisid hullasid. Varsti olid kõigil särgid maas, kindad käes ja näod higised. Veel pilte SIITPäev nr 2

Ärkasime enne hommikusööki kell 9.00. Kell 10.00 olime suurematega rannas, jooksime ja ujusime. Peale ujumist tegime esimese jõutreeningu. Väiksemad mängisid saalis palli ja olid niisama. Jubedalt sadas öösel ja õhk oli hommikul ujudes väga jahe, vees oli enam-vähem. Inimesed vaatasid meid veidi imelikult.
Kell 14.00 oli lõunasöök ning 14.30 ajal käisime kohalikus päästeteenistuses, kus endine Lihula mees Paul oma kamraadidega meile ekskursiooni tegi. Peale seda jälle ujumas, õhk oli vähe soojem aga tuulekäes oli ikkagi jahe. Vees on hea olla ja tundub, et laste ujumise oskus paraneb jõudsasti.
Kella 18.00-st tegime teise jõusaalitrenni, seejärel sõime õhtust. Väiksemad mängivad jalkat, suuremad vaatavad uudiseid.
Viljandimaal nii mõnesgi tulekahjus osalenud Kärmas Katariina III

Päev nr 3

Ärkasime vahetult enne sööki. Käisime rannas ja jõusaalis. Poisid on päris väsinud, ramm raugeb. Kaks trenni päevas on tugevatele ja teeb tugevaks. Väiksemad mängisid palli ja lauamänge. Peale lõunasööki käisime matkal Kariste järve ääres (loomulikult ka ujusime) ja vanas mõisa õllehoones, millest meie üllatuseks oli üks vana maadleja, N.Liidu aegne tegija, ehitanud kodu ja turismitalu. Peale seda jalutasime/matkasime Halliste küla platsile, kus saime kiikuda, liugu lasta ja võrkpalli mängida. Kella 18.00 tulime tagasi ja jõudsime täpselt söögi ajaks, kokku oli matka pikkus umbes 10 km, mitte rohkem. Väsinud kehadele oli see päris hea vaheldus jõusaali asemel.

Päev nr. 4

Ärkasime jälle enne söömist kella 9-st. Peale sööki juba puhkasime, 10.30 läksime ujuma ilm on täna ilus ja vees soe. Peale ujumist kella 12.00-st tegime kergejõustikku, heitsime vasarat. Heited on maadlejale hea vaheldus. Väiksemad mängisid kõrval jalkat. Peale lõunat käisime noortemajas, mängisime piljardit õhuhokit, Wiid jms. Peale seda kella 17.00-st tegime odaviset (Cardo erisoov), punnitasime oma tehnika kallal ABC saime teada, kodus peab harjutama edasi. Õhtul käisime söömas ja tagusime kaarte. Väiksemad mängisid autodega:) Kuna laupäevast algavad Abja päevad, siis kolisid meile Eesti, Läti, Leedu ühisorkester - akordionistid majja terve karjajagu noori. Kõik on väga elevil tuleb ilmselt uneta öö meie suurematel. Homme tuleme koju, liigagi ruttu on möödunud see nädal.


Päev nr 5

Ärkasime 9 ajal, sõime ja läksime ujuma. Peale ujumist tegime jõusaali trenni, eile jäi jõusaal vahele ja tundus hea mõte seda täna teha. Kella 13.00 sõime ja nüüd varsti asume kodu poole teele. Kokku oli meid sel aastal laagris 13 last pluss mina, sõime 4 hommikut, 4 õhtut ja 5 lõunat, ujusime 7 korda ja jõusaalis tegime 6 trenni, kergejõustikku tegime kaks treeningut. Matkasime, käisime noortemajas ja päästeteenistuses. Seda kõike 5 päevaga, tegevust oli palju.Täname toetajaid: 
AS Narma 
AS Eesti Kompost
Kultuurkapital
Lihula Vald
Lapsevanemaid ja lapsi
Võõrustajaid:
Abja Gümnaasiumi ja ühiselamut.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar