MTÜ Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Uuselu talu, Matsalu küla, 90230, Lihula, Lääneranna vald, Pärnumaa
Reg-kood 80267160, gsm +37255674748, janar.sober@mail.ee

Ettevõtja või kodanik, kui Sa soovid toetada noorte sporti, siin on Sul selleks võimalus. Käesoleval lehel on Sul võimalus tutvuda meie tegemistega.
Meie rekvisiidid:
Raskejõustikuklubi Leola IBAN SEB: EE391010220103586013 IBAN Swedbank: EE092200221040971428
Selgituseks "annetus noortespordi toetuseks". RJK Leola kuulub tulumaksusoodustuse nimekirja.

neljapäev, 25. juuli 2013

Laager 2013

Sel aastal teeme kaks laagrivahetust.

I vahetuse lõpp


Esimese vahetuse esimene päev on peaaegu läbi. Kell 11.25 hakkasime Lihulast tulema, siia jõudsime umbes kell 13.00. Kell 14.00 käisime söömas ja kell 16.00 tegime esimese treeningu.

Jooksime ümber kohaliku järve kaks tiiru ja venitasime-võimlesime võrkpalli platsil. Tegime erinevaid jõuharjutusi, maadlesime ja mängisime võrkpalli. Pärast ujusime karastavas vees ja pesime liiva ihupealt maha.

Kui ennem trenni oli kuulda kisamist ja kilkeid, siis praeguseks on poisid rahulikumad, loodan, et ei koorma kedagi üle, kuid nende äraväsitamine on ellujäämise võtmeküsimus:-).

Ilm on normaalne ja ujumise ajaks tuli päike ka välja. Praegu on rahuaeg kes poes, kes ootab söömist.

Nädalavahetuseks lubab pluss 28 ja palju päikest. Tiptop.

Sellised olemegi...
Lisasin mõned PILDIDKolmas päev:

Ärkasime üsna kella 9.00 ajal, oleme üsna trenni reziimis ja vaba aeg on väärt kaup. Alustasime tõsisema jooksu ja jõu trenniga, lisaks meelt kosutav võrkpall.

Jookseme Abja-Paluoja tervise rajal 5- 8 km päevas, tunnised jõutsüklid, võrkpall ja ujumine. Õhtuti vaatame filme ja naudime suve. Täna algasid keskkonna töötajate suvepäevad vms siin, õhtul läheme salaja ja kuulame siis neile pakutavat muusikat. Lubasin poistele üks õhtu pizzat teha eks paistab.

Lihased on  üsna valusad, eriti jalad trepist ja mäest alla saamisega on raskusi, kuid millest häda sellest abi, nii et jookseme edasi.

Täna nägin Marjet ja Vallit ka keskkonna inimeste suveseminaril, ka puhkuse ajal pole pääsu:)

Õhtul jooksime laugel maal veel 2 km, tegime jõuharjutusi ja maadlesime rannas. Vorm paraneb, valu väheneb - maadelda on juba päris hea. Tegime jälle võrkpalli ja ujusime. Poisid tegid õhtul veel ühe ujumise - ilm läks ilusaks.

Kokku olime laagris 5 ööd ja tegime 10 maadluse ja jõu treeningut. Mängisime ohtralt võrkpalli ja ujusime. Lihased on haiged ja tunne on tugev. 3.-7- august laagerdame 1-3 klassi poistega.

Kõige parema ülevaate laagris toimuvast saab lisatud PILTIDEST

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar