MTÜ Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Uuselu talu, Matsalu küla, 90230, Lihula, Lääneranna vald, Pärnumaa
Reg-kood 80267160, gsm +37255674748, janar.sober@mail.ee

Ettevõtja või kodanik, kui Sa soovid toetada noorte sporti, siin on Sul selleks võimalus. Käesoleval lehel on Sul võimalus tutvuda meie tegemistega.
Meie rekvisiidid:
Raskejõustikuklubi Leola IBAN SEB: EE391010220103586013 IBAN Swedbank: EE092200221040971428
Selgituseks "annetus noortespordi toetuseks". RJK Leola kuulub tulumaksusoodustuse nimekirja.

teisipäev, 14. aprill 2015

Läänemaale kolm medalit EMV-lt, kaks Lihulasse

Hele Tamm tuli naistemaadluses kolmekordseks Eesti meistriks.

Möödunud pühapäeval osalesid viis noort Läänemaa maadlejat Tapal Eesti meistrivõistlustel kadettidele naiste- ja kreeka-rooma maadluses. Kohal oli 86 maadlejat 25-st maadlusega tegelevast klubist. Kadettide vanusesse kuuluvad noored sportlased, kes on sündinud 1998. a ja hiljem.

Hele Tamm - ainus naismaadleja Läänemaalt.

Läänemaad esindasid kaks Martna maadlejat ja kolm Lihula maadlejat. Hele Tamm Martnast on ainus naismaadleja Läänemaalt, kes Eesti siseses konkurentsis tõsiselt sõna sekka ütleb. Hele harjutab lisaks Martnale ka Vigala treenerite käe all. Hele saavutas -52 kg kehakaalus kolme matšivõiduga esimese koha ja tuli kolmandat korda Eesti meistriks.

Poiste meheteod matil

Werner Veiko Kleinod Lihulast võistles -63kg kehakaalus ja jõudis kahe kindla võidu järel finaali. Finaali vastane on Tallinna klubi kasvandik Denis Bolunov, kes on tänaseks - kuueteistaastaselt juba 7 kordne Eesti meister, sealhulgas värske täiskasvanute Eesti meister, 2014 aasta U18 vanuseklassi MM-i viies mees. Ühesõnaga maailmaklassi noor sportlane ja ilmselge favoriit. Saalis tekitas elevuse ja väikese sensatsiooni kui Werner Veiko Kleinod suutis nii tituleeritud mehele nupuvõtte sooritada ja 4:0 juhtima minna. Sellele järgnes loomulikult Denissi vastus, mis selgitas selges kehakeeles isegi võhikule, miks ta nii tugev ja tituleeritud on. Tulemuseks 12:4 kaotus ja Eesti MV hõbemedal Wernerile.

Rainer Kleinod Lihulast saavutas kolme mehe konkurentsis kolmanda koha. Tugevamad oli kas võtnud kaalu või tegid seekord kaasa raskemas kaalukategoorias. Jaanis Soosaar Martnast, saavutas ühe iluse matšivõidu ja 4. koha, kehakaalus -54kg. Ainar-Sten Junkeril oli väga raske loos ja tema tulemuseks jäi 7. koht -69kg kehakaalus.
Klubide arvestuses saavutas RJK Leola 9. koha 23 klubi hugas, naistemaadluses jäi SK Martna jagama 4.-5. kohta, 14 klubi konkurentsis.

 
Janar, Jaanis, Hele, Ainar, Rainer, Werner

Läänlaste sõitu võistluspaika toetas Kultuurkapital ja L&L transpordiettevõte Lihulast.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar