MTÜ Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Uuselu talu, Matsalu küla, 90230, Lihula, Lääneranna vald, Pärnumaa
Reg-kood 80267160, gsm +37255674748, janar.sober@mail.ee

Ettevõtja või kodanik, kui Sa soovid toetada noorte sporti, siin on Sul selleks võimalus. Käesoleval lehel on Sul võimalus tutvuda meie tegemistega.
Meie rekvisiidid:
Raskejõustikuklubi Leola IBAN SEB: EE391010220103586013 IBAN Swedbank: EE092200221040971428
Selgituseks "annetus noortespordi toetuseks". RJK Leola kuulub tulumaksusoodustuse nimekirja.

laupäev, 10. oktoober 2015

V Gustav Vahari memoriaal.

3. oktoobril toimus Lihula Gümnaasiumi spordihoones Gustav Vahari memoriaal Kreeka-Rooma maadluses. Kohale oli tulnud 95 noort maadlejat, 14 maadlusklubist üle Eesti. Võistlused toimusid kahel matil, üks matt on Lihulas olemas ja teise juurde laenas Haapsalu maadlusklubi Dünamo.

Esialgne idee oli panna kaks nooremat vanuseastet maadlema ühele matile ja kaks vanemat vanuserühma teisele matile. Peale kaalumist, aga selgus, et pooled võistlejad olid kõige noorema vanuserühema esindajad ehk 2004. a sündinud ja nooremad maadlejad. Seega jäid kõige nooremad maadelma ühele matile ja ülejäänud kolm vanuserühma teisele matile.

Eriliseks tegi selle võistluse ennekõike otseülekanne internetis. Võib väita, et Lihulas toimunud Gustav Vahari memoriaal on esimene Läänemaal toimunud spordivõistlus, mida on täispikkuses internetis ülekantud ja mis on huvi korral järelvaadatav maadlus.prodigi.ee-st või youtube.com Lihula Gümnaasiumi kanalist.


Maadlusvõistlusele panid õla alla: Lihula vald, Kvaliteetaken OÜ, Kultuurkapital, Lihula Tarbijate ühistu, Lihula Gümnaasium. Eriline tänu Prodigi OÜ-le, kes oma jõu ja nõuga otseülekande võimaldas. Tagasisidena on juba kaks väga suure võistluse korraldajat näidanud üles koostööhuvi online ülekande meeskonnaga. Loodetavasti kasvab siit välja suurem huvi spordi ja selle kajastamise vastu ning võibolla ka mõni suurem koostööprojekt tulevikus.

Läänemaalt oli võistlemas 25 poissi: Martnast 2, Haapsalust 6 ja Lihulast 17 poissi.

Täielik protokoll: SIIT
Pildid: SIIT

2015 võistlejad, Eerik Pank ja Markus Lille puudu

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar