MTÜ Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Uuselu talu, Matsalu küla, 90230, Lihula, Lääneranna vald, Pärnumaa
Reg-kood 80267160, gsm +37255674748, janar.sober@mail.ee

Ettevõtja või kodanik, kui Sa soovid toetada noorte sporti, siin on Sul selleks võimalus. Käesoleval lehel on Sul võimalus tutvuda meie tegemistega.
Meie rekvisiidid:
Raskejõustikuklubi Leola IBAN SEB: EE391010220103586013 IBAN Swedbank: EE092200221040971428
Selgituseks "annetus noortespordi toetuseks". RJK Leola kuulub tulumaksusoodustuse nimekirja.

laupäev, 18. juuli 2020

Eerik Pank ja Stefan-Lauri Mölder Eesti koondise laagrites

Leola kaks tugevamat maadlejat - Stefan-Lauri Mölder Lihulast ja Eerik Pank Virtsust on sel aastal osalenud edukalt Eesti sisestel tiitlivõistlustel. Eerik on Eesti U20 vanuse klassikalise maadluse meister -130 kg kehakaalus, sumo maadluse Eesti meister, rannamaadluse hõbemedali võitja. Stefan on õpilaste vanuse pronks nii vaba- kui klassikalises maadluses -62 kg kehakaalus. 

Kuna Eerik kuulub Eesti koondisesse ja on oma kehakaalu Eesti esinumber ning Stefan on teine-kolmas number, siis kutsuti mõlemad maadlejad sel suvel kahte järjestikusesse noortekoondise laagrisse. Laagrit korraldab Eesti maadlusliit ning seal osalevad külalistena lähedaste naaberriikide koondislased ja neid juhendavad Liivimaa parimad treenerid. 

Siin kohal suur tänu Lääneranna vallale, kes poiste osalemist toetab. 

Maadlus ei ole küll kallis ala, aga kulud perele on tugeva poja/tütre tipus püsimiseks märkimisväärselt suured. Näiteks oli Eerik sunnitud suvel harjutama Tallinnas, Eesti koondise meestega, kus õnnestus ka Heiki Nabiga mõned maadlusminutid rammu katsuda. Stefan seevastu on saanud harjutada Vändras, EM hõbeda mehe Helary Mägisaluga.

29.08 peaksid toimuma Eesti meistrivõistlused kadettidele, kus mõlemad sportlased ja teisedki Leola kasvandikud saavad püüda kohta, et pääseda Euroopa meistrivõistlustele, mille toimumine on maailma taasavamisega endiselt kahtluse all. 


Eerik Pank Eesti koondislastega rivis

Ja soojenduselKommentaare ei ole:

Postita kommentaar