MTÜ Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Uuselu talu, Matsalu küla, 90230, Lihula, Lääneranna vald, Pärnumaa
Reg-kood 80267160, gsm +37255674748, janar.sober@mail.ee

Ettevõtja või kodanik, kui Sa soovid toetada noorte sporti, siin on Sul selleks võimalus. Käesoleval lehel on Sul võimalus tutvuda meie tegemistega.
Meie rekvisiidid:
Raskejõustikuklubi Leola IBAN SEB: EE391010220103586013 IBAN Swedbank: EE092200221040971428
Selgituseks "annetus noortespordi toetuseks". RJK Leola kuulub tulumaksusoodustuse nimekirja.

pühapäev, 24. november 2013

Läänemaa MV 2013

23. novembril 2013.a toimusid Lihula Gümnaasiumi spordihoones Läänemaa MV Kreeka-Rooma maadluses. Kokku oli tulnud 53 maadlejat. Viimase 5 aasta võrdluses on meistrivõistlustel osalenute arv järjest tõusnud, aastal 2009 oli see arv näiteks 40. Nii mõnigi maadleja jäi seekord kodustel põhjustel eemale, kuid tugevamad olid siiski kohal.

Maadeldi 8x8m matil (õige suurus 12x12m), mis loob eelise kogenumale ja taktikaliselt targemale maadlejale. Noormaadlejatel kergemates kaaludes väga suurt vahet ei ole. Mati maha panek ja võistluspaiga ettevalmistus on lihtsam, mis ei ole võistluste korraldamise vaatenurgast vähem oluline tõsiasi. Seekord valmistasid võistluspaiga ette ja panid võistluse lõppedes kokku Lihula maadluspoisid omal initsiatiivil.

Võistlus ise oli põnev, treenerina igapäev poisse treenides ei märkagi nende taseme vahet, kuid võistlustel maadlevad õpilased palju paremini kui trennis. On hea näha kuidas näiteks 3.-4. klassi koolipoisid end võistlustingimuses mobiliseerivad ja välja hakkab paistma vilumus, jõud ja kiirus, mida 1.-2. klassi poistel veel ei ole. Erinevust iseloomustab ehk ettekujutus 3.-4. kuu vanusest kohmakast lõvikutsikast ja 1.-2. aasta vanusest veel mänguhimulisest teravast kiskjast.


Ükskõik oled sa kiskja või kutsikas, ilma vanemliku hoole ja juhendamiseta ei oleks mul põhjust seda artiklit kirjutada ja oma rõõmu lugejaga jagada. Siin kohal tahan tänada Martna ja Haapsalu maadlustreenereid Aapi ja Tiitu; Läänemaa spordiliitu Läänelat, kes auhinnad välja pani; lapsevanemaid, kes lapsed Lihulasse tõid ja kohale vaatama tulid; Lihula vallavolikogu aseesimeest, kes võttis vaevaks osalejaid tervitama tulla ja Ilona Kastepõldu, kes abitreenerina andis võimaluse allakirjutanul maadluslahingust osa saada. Ka kõiki toetajaid ja abilisi, kes on maadlemise Lihulas võimalikuks teinud.

Lõpuni jäid need, kel oli põhjust:)
Pildid (Ilona)
Pildid 2 (Epp)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar