MTÜ Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Uuselu talu, Matsalu küla, 90230, Lihula, Lääneranna vald, Pärnumaa
Reg-kood 80267160, gsm +37255674748, janar.sober@mail.ee

Ettevõtja või kodanik, kui Sa soovid toetada noorte sporti, siin on Sul selleks võimalus. Käesoleval lehel on Sul võimalus tutvuda meie tegemistega.
Meie rekvisiidid:
Raskejõustikuklubi Leola IBAN SEB: EE391010220103586013 IBAN Swedbank: EE092200221040971428
Selgituseks "annetus noortespordi toetuseks". RJK Leola kuulub tulumaksusoodustuse nimekirja.

kolmapäev, 16. september 2020

Eerik Pank Eesti täiskasvanute meistrivõistluste pronks Stefan-Lauri Mölder 9. koht

12.09.2020 osalesime Jõgeval, Eesti täiskasvanute Meistrivõistlustel.

Kuna sel aastal on olnud meil kaks kasvandikku heas vormis ja piisava ettevalmistusega, siis otsustasime panna end proovile ka täiskasvanute arvestuses.

Stefan-Lauri Mölder on 15 aastane, mis on noorim lubatud vanus täiskasvanute seas võistlemiseks. Kuna Stefan on tugev ja spordiarsti juures sai füüsiline konditsioon kontrollitud ja heakskiidetud, siis panime ta nime võistlusprotokolli kirja. Stefan võistluskaal on 67 kg, mis omakorda annab kindluse ohud on maandatud.

Stefan sai ühe ja elu esimese võistlusmatši täiskasvanute arvestuses kirja. Sinna ka see turniir meil jäi. 67kg on keskmise tugeva Eesti maadleja kehakaal, Stefan tulemuseks jäi 9. koht väga tugevas konkurentsis.


Eerik Pank tegi oma debüüdi möödunud aastal, samuti raskekaalus, siis jäi tulemuseks 5. koht. Sel aastal, on toimunud kauaoodatud arenguhüpe ning sel korral ei olnud kahtlustki kas osaleda. Eerik tegi väga korralikud partiid. 5 mehe konkurentsis pidi ta maaldema neli matši, millest kaks Eerik võitis. 

Ka kaks kaotust jäi Eeriku kontole ning tulemuseks suurepärane 3. koht Eesti täiskasvanute meistrivõistlustelt. Ettepoole jäid temast mitmekordsed eesti meistrid. Tiitli võitis Heiki Nabi.

Võibolla, kui panna kaalukausile, siis minu jaoks oli isegi ägedam tõsiasi, et Eerik sai võistlustingimuses, tiitlivõistlustel, maadelda 3 minutit ja 40 sekundit OM hõbeda ja kahekordse maailmameistriga. Eerik tegi ilusa matši, väga ilusa - ei olnud rabe ega kandiline, ei olnud värinat ega aukartust. Oma osa oli muidugi selles, et Eerik oli varem treeningutel Heikiga mõne minuti maadelnud.

Muidugi saab Heiki Nabiga maadelda nii, nagu Heiki seda teha laseb.

Aga ikkagi - see kogemus, see medal on 12 aastase RJK Leola eksistentsi tipphetk. Minu treeneritöö tipphetk.

Kas see on väärt, et oodata 12 aastat? Iga sügis tuleb mul trenni keegi, kes võib olla järgmine Eerik Pank või miks mitte, järgmine Heiki Nabi. 12 aastat on tilk meres, ma ootan kasvõi 120 aastat. 

Täielik emotsioonide virrvarr.

See on igal juhul seda väärt. 


Protokoll


Matš Heiki Nabiga


Leola 2020 EMV Eerik ja Stefan

Mihkel Allikmäe, Heiki Nabi, Eerik Pank 
2020 EMV

Fotod matšist Heiki Nabiga.
1 kommentaar:

 1. �� RECOVERY OF LOST FUNDS:
  ARE YOU A VICTIM OF THE BINARY OPTIONS, BITCOIN and LOAN SCAM?
  Meet THE GLOBALKOS HACK RECOVERY TEAM.

  WHO ARE THE GLOBALKOS?
  GlobalkOS is a vulnerability coordination agency that enact penetration appraise to help victims who are faced with cyber challenges get back on their feet.
  Although hiring a professional hacker has been one of the world's most technically valued navigating information, our community of investigative cohort spans across the globe making us pretty outstanding on this subject.

  It saddens our mind when a client expresses annoyance or dissatisfaction of unethical behaviors of scammers.
  However victims lost funds are recovered within a momentary period of time. This is achieved using a session encryption protocol whereby the locations and data of a deceptive provenience are traced into their monetary base systems.
  This shocking study points to one harsh reality people face today. We have striven to make tenacious efforts to help those who are victims of this fleas get off their traumatic feeling of loss.
  The crucial benefit of contacting The Global-KOS hackers is
  ZERO TRACE: After a successful hack recovery is carried out by the Global-KOS, no active or passive attacks will be used to trace any of our hacks to our clients or our organization. One common practice that attackers employ to evade detection is to break into poorly secured systems and use those hijacked systems as proxies through which they can launch and route attacks. So in a nutshell, attackers' efforts on this platform are useless. The reason is because our server is protected with a vigorous firewall switching and a firm security system to prevent unauthorized bodies from tracking or modifying our network accessible resources. I.e the hacker and clients are 100% safe and anonymous.

  However, you will be assigned to a designated professional hacker who is systematically known for operating on a dark web protocol. The operation of these hackers is to potentially deploy a distinguished cyber security technique to retrieve back the victims stolen funds.
  The company is large enough to provide a comprehensive range of services such as.
  • MOBILE PHONE HACKS.(Catching A Cheating Spouse)��
  • CREDIT SCORE UPGRADE,
  • PENETRATION OF WEBSITES AND DATABASE.
  • UNLOCKING FROZEN CRYPTO WALLET��
  • EMAIL HACKS
  • HACKING A FRAUDULENT WEBSITE.��
  • UBER FREE PAYMENT LICENCE.��

  For prolific services and info,
  Contact:
  ✉️Email: theglobalkos@gmail.com
  leroysteckler@gmail.com
  ®Global KOS™
  2020.

  VastaKustuta