MTÜ Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Uuselu talu, Matsalu küla, 90230, Lihula, Lääneranna vald, Pärnumaa
Reg-kood 80267160, gsm +37255674748, janar.sober@mail.ee

Ettevõtja või kodanik, kui Sa soovid toetada noorte sporti, siin on Sul selleks võimalus. Käesoleval lehel on Sul võimalus tutvuda meie tegemistega.
Meie rekvisiidid:
Raskejõustikuklubi Leola IBAN SEB: EE391010220103586013 IBAN Swedbank: EE092200221040971428
Selgituseks "annetus noortespordi toetuseks". RJK Leola kuulub tulumaksusoodustuse nimekirja.

laupäev, 5. november 2011

Aleksander Abergi 40. mälestusvõistlused


5. novembril käisime Kuusalus A.Abergi mälestusvõistlustel. Kokku oli tulnud 150 noort maadlejat üle Eesti vabariigi, osalejate seas oli maadlejaid isegi Lätist. Tegemist on tugeva võistlusega, mis igal aastal on toimunud Maardus, aga tänasel juubeli aastal toimus võistlus A. Abergi kodukülas, Kuusalu spordikompleksis.

Lihulat esindasime 6 noormaadlejaga: Siim Urb, Rainer Kleinod, Eerik Pank, Werner-Veiko Kleinod, Rasmus Nikkel, Joonas Kaskmäe.

Siim võistles kehakaalus kuni 30kg. Esimeses ringis võitis, teises kaotas, kuna Siimu võitja edasi ei saanud oli Siimu tulemus auväärne 9. koht 18 osaleja seas.

Rainer kaotas närvidemängus iseendale ning seejärel esimeses ringis vastaseks olnud lätlasele, tulemuseks 11. koht 16 osaleja seas. Rainer võistles kehakaalus kuni 35kg.

Eeriku vastasteks olid kaks poissi, kes kaalusid samuti rohkem kui 50kg ja vähem kui 60kg. Häälestamisega oli Eerikul raskusi ning kaotused andsid tulemuseks 3.koha.

Werner võistles kaalus kuni 47kg. Esimeses ringis läks Werner kokku tugeva Abergi klubi poisiga, kes ka hiljem oma kaalu võitis. See tõmbas Werneri ka edasi lohutusringi. Lohutusringis Werner võitis Kadrina poissi, mis tähendas 3-5 koha matši. Ka seal pani Werner oma paremuse maksma ning tulemuseks ülihea 3. koht 9 mehe konkurentsis. Kuid see pole veel kõik...

Rasmus osales kehakaalus kuni 75kg, oli väike ülekaal (meie oma viga). Kuna Rasmus on väga noor ja väga suur on tema vastased vanemad ja tugevamad. Esimeses ringis Rasmus kaotas ning tulemuseks jäi 9. koht 13 mehe konkurentsis.

Joonas osales samuti kehakaalus 75kg. Joonas tegi super tulemuse. Esimes ringis võitis Joonas Martna poissi. Teises ringis tuli vastaseks juba tugevam Eesti Maaülikooli esindav tartlane. Kõigi üllatuseks tegi Joonas õnnestunud ülerinna heite ja pani Tartu poisi sellili. Kaks võitu oli kodus. Kolmandas ringis läks Joonas kokku 2011.a Eesti õpilaste MV hõbemedali mehega Kadrinast. Jällegi õnnestus Joonasel katta ära vastase heite üritus ning esimesel perioodil pani Joonas Eesti õpilaste meistrivõistluste hõbemedali mehe sellili. Vot see oli üllatus, ilmselt tulid vastased "meest metsast" mütsiga lööma. See tähendas seda, et Joonas oli selleks hetkeks jätnud seljataha kaks 2011.a MV medalimeest ning teda ootas finaalkohtumine Eesti kadettide meistriga. Palusalu noormaadleja oli loomulikult finaalis parem ning Joonas teenis kauaoodatud tõsise pjedestaali koha Eesti paremate konkurentsis, teine koht 13 mehe konkurentsis oli kõigi üllatuseks meie mehe omand.

PROTOKOLL

Vasakul pärjatud mehed, kellest sel korral oli Joonas parem. Paremal turniiri võitja ning Eesti kadettide meister.
 
 
 Werner tugevate seas.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar