MTÜ Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Uuselu talu, Matsalu küla, 90230, Lihula, Lääneranna vald, Pärnumaa
Reg-kood 80267160, gsm +37255674748, janar.sober@mail.ee

Ettevõtja või kodanik, kui Sa soovid toetada noorte sporti, siin on Sul selleks võimalus. Käesoleval lehel on Sul võimalus tutvuda meie tegemistega.
Meie rekvisiidid:
Raskejõustikuklubi Leola IBAN SEB: EE391010220103586013 IBAN Swedbank: EE092200221040971428
Selgituseks "annetus noortespordi toetuseks". RJK Leola kuulub tulumaksusoodustuse nimekirja.

pühapäev, 1. aprill 2012

Juunioride Eesti MV

31. märtsil osalesime Pärnus Eesti juunioride MV-l. Pärnu on lähedal ja patt oleks sellist võimalust mitte kasutada. Kuna meie trennis on kõige vanem Joonas (hetkel 15), siis tema oli ainus, kes kuni 20. aastaste maadlejate esivõistlusele pääses. Reegel on selline, et 15. aastased on kõige nooremad, kes võivad juunioride arvestuses osaleda.

Joonas (-74 kg) läks esimeses ringis kokku Vändra kogenud maadlejaga ja pidas ilusti kaks perioodi vastu. Statistiliseks tulemuseks oli küll kindel kaotus 3:0 ja 3:0, kuid 4 minutit maadlust Eesti juunioride MV-l ja 19. koht 22. osaleja seas on esimene märk, mille järgi joonduda.

Joonase vastane võitis kaks järgnevat ringi, kuid poolfinaalis tuli kaotus ja meie võistlus sellega piirdus. Joonasel on aega sellel võistlusel osaleda veel 5 aastat - kõik on veel võimalik.