MTÜ Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Uuselu talu, Matsalu küla, 90230, Lihula, Lääneranna vald, Pärnumaa
Reg-kood 80267160, gsm +37255674748, janar.sober@mail.ee

Ettevõtja või kodanik, kui Sa soovid toetada noorte sporti, siin on Sul selleks võimalus. Käesoleval lehel on Sul võimalus tutvuda meie tegemistega.
Meie rekvisiidid:
Raskejõustikuklubi Leola IBAN SEB: EE391010220103586013 IBAN Swedbank: EE092200221040971428
Selgituseks "annetus noortespordi toetuseks". RJK Leola kuulub tulumaksusoodustuse nimekirja.

pühapäev, 5. mai 2013

25. Kehtna Liud

4. mail osalesime Raplas, Sadolini spordihoones Kehtna Liua võistlustel. Sel nädalavahetusel toimus 3 maadlusvõistlust üle Eesti, seetõttu oli osalejaid ootuspärasest vähem - kokku 87 maadlusspordiga tegelevat noort. Kuna tegemist oli juubeli üritusega sai iga osaleja, treener ja vist ka lapsevanem ilusa Estonian Wrestlingu särgi.

Lihulat esindasime 7 noore maadlejaga.
Kuna viimasel ajal olen keskendunud olnud kadettide vanusele ja 1.-3. klassi poisid tahaplaanile jätnud, siis nüüd maksin selle lõivu võttes kaasa poisid peamiselt vanuses 2004. a ja nooremad.

Läänemaa kõige suurem nutitelefonide guru Keiro Raudkats, kes on asunud oma oskusi täiendama kaugel Harjumaal, demonstreeris õpitut Leola mehi pildistades. Geniaalne lahendus! Aitäh, Keiro.Enamus meie noortest olid 29kg

Markus Lille võitis esimese ringi kuid teises kaotas.

Robin Mõtt kaotas tugevale kehtna poisile esimeses ringis.

Ralf Pindis võitis esimese ringi esimese perioodi tugeva Plausalu spordikooli õpilase vastu kuid kaotas matši. Palusalu poiss tuli ka kaalu võitjaks ja andis Ralfile võimaluse maadelda lohutusringis, mille Ralf võitis ja pääses 3-5. koha matšile kuid sealt tuli samuti kaotus ning Ralf saavutas tugevas konkurentsis 5. koha.

Stefan Lauri Mölder tegi samuti head maadlust kuid tuli napp kaotus.

-33kg 
Mihkel Sibulal oli kaalus kolm meest Mihkel maadles samuti hästi, ja teenis kolmanda koha:)

Kevin Kiviselg maadles -42kg kehakaalus. Saavutas tugeva Nelsoni poisi vastu päris mitu punkti kuid matši kaotus andis talle kahe mehe konkurentsis 2. koha.

-58kg
Werner-Veiko Kleinodil oli kaalus 3 meest. Korralikus lahingus Vigala poisi vastu tuli taaskord kaotus, kuid lihtne ei olnud vastasel kindlasti. Püstimaadlus oli võrdne, ehk oli Werner isegi ründavam pool (vastane sai paar hoiatust passiivsuse eest). Parteris esimest rünnakut Werner kaitsta ei suutnud, hiljem ei suutnud ise vedada ja oligi huvitama matši igav lõpp.
Teises ringis võitis Werner kindlalt. Tulemuseks hõbemedal.

Siin saime nupule enam vähem pihta...


PILDID
Tulemused

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar